Ostatni rok działalności podsumowany!

W czwartek odbyło się Zebranie Walne naszego Koła, gdzie omówiliśmy co osiągnęliśmy od czerwca zeszłego roku. Skupiliśmy się nie tylko na postępach przy projektach -Kropelce, PAKSie, Orionie i Hyperloopie - ale też na innych działalnościach naukowych, promocji i marketingu. Wysłuchaliśmy też przemówień Prodziekana naszego Wydziału, profesora Artura Rusowicza, i Opiekuna SKAPu, profesora Janusza Piechny.

Na zakończenie przeprowadziliśmy wybory nowego Zarządu na kadencję 2017/2018.
Na "emeryturę" przechodzą Piotr Niedziółka, Kasia Zawadzka i Grzegorz Sykut, zaś ich obowiązki przejmują Michał Wielgosz, Hubert Kamiński i Jędrzej Lubicki. Gratulujemy!
Życzcie chłopakom samych sukcesów. My wiemy, że dzięki nim przyszły rok będzie w SKAPie wyjątkowo udany 🙂

W ostatnią sobotę mieliśmy okazję prezentować się na 21. Pikniku Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernika. Na zainteresowanie uczestników nie mogliśmy narzekać 😉

Zachęcamy Was do odwiedzania tego typu wydarzeń - to wspaniała okazja to zapoznania się z nowymi polskimi wynalazkami i do poznania ciekawych ludzi. Do zobaczenia na następnym pikniku naukowym!

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy nas wspierają!

Ten wyjazd nie mógłby się odbyć bez naszych sponsorów i partnerów. Dziękujemy firmom Valeo, Arrinera, Metal-Fach, ECU Master, Spectrum, Wojtala Garage, SymKom, AnSys.

Oczywiście gorące podziękowania dla Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa, Politechniki Warszawskiej, Rady Kół Naukowych PW i naszego wyjątkowego opiekuna - profesora Janusz Piechny!

Już wiemy!
W tym roku PAKS uzyskał wynik 196,1km/l i zajął 7. miejsce w ogólnej kategorii "Internal Combustion Engine", która łączy w sobie napędy - benzynowe, diesel, etanol i gaz ziemny.

Grzegorz (na deszczowym torze!) sprawdził się świetnie i dużą część wyniku zawdzięczamy jego pracy. Resztę dzisiejszego dnia spędzimy pakując się, a jutro wrócimy do padoków kibicować zespołom startującym w Drivers' World Championship.

Gratulujemy startu w zawodach innym zepołom z Polski - Elvic, Shell Eco-marathon Rotor PWSZ Krosno, Smart Power Politechnika Śląska, Eco Car PG

Do zobaczenia w Polsce!

Więcej zdjęć TUTAJ